Aicinām 3.-4. klases piedalīties veselības zināšanu konkursā “Ko Tev zināt? Nieks!”!

Lai veicinātu Nacionālā veselību veicinošo skolu tīkla (NVVST) vienotību, kā arī attīstītu skolēnu izpratni par veselīga dzīvesveida nozīmi, spēju rūpēties par savu un apkārtējo veselību, Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) sadarbībā ar SIA “OnPlate” aicina NVVST dalības izglītības iestāžu 3.-4. klašu skolēnus piedalīties konkursā, iegūstot ne tikai jaunas zināšanas saistībā ar veselību un iespēju saliedēties komandas ietvaros, bet arī cīnoties par vērtīgām balvām.

Veselības zināšanu konkurss “Ko Tev zināt? Nieks!” aptver četras ar veselību saistītas tēmas – veselīgu uzturu, personīgo higiēnu, fiziskās aktivitātes, kā arī garīgo veselību, tādējādi skolēniem veidojot izpratni par vairāku veselību ietekmējošo faktoru kopumu, kas nepieciešami veselības veicināšanai un slimību profilaksei.

Konkursā var piedalīties TIKAI NVVST dalības izglītības iestādes

Konkurss norisināsies divās kārtās:

  • Pusfināla kārtas uzdevums veicams attālināti – klasei jāsagatavo radošais kopdarbs, iekļaujot vismaz piecus faktus par veselību, un jānosūta tas elektroniski konkursa organizatoriem.
  • Fināla kārtas norise notiks klātienē vai attālināti finālā iekļuvušo klašu izglītības iestādēs kvesta jeb interaktīvas spēles formātā, meklējot apslēpto zināšanu atslēgu. Konkursa Finālā iekļūs četras klases (komandas) no katra statistiskā reģiona (Vidzeme, Latgale, Kurzeme, Zemgale, Rīga, Pierīga), kuras vislabāk būs veikušas pusfināla uzdevumu.

Lai piedalītos konkursā:

  1. Skolotājs aizpilda reģistrācijas anketu līdz 26. septembrim https://ej.uz/zināt_nieks;
  2. Kopā ar klases komandu izveido RADOŠO KOPDARBU, iekļaujot vismaz piecus faktus par veselību, kas jāzina ikvienam;
  3. Skolotājs ar klases līdzdalību aizpilda komandas apraksta formu;
  4. Komandas radošo kopdarbu un aprakstu nosūtīta uz e-pastu konkurss@onplate.lv līdz 10. oktobrim.

Lai par konkursa norisi viss būtu skaidrs un visas neskaidrības būtu kliedētas, no 8. līdz 19. septembrim katru darba dienu noteiktā laikā būs iespēja pievienoties tiešsaistes jautājumu un atbilžu sesijai platformā Zoom. Instruktāžai var pieteikties ne vien pedagogi, bet arī skolēni. Pieteikties iespējams šeit: https://ej.uz/instruktāža_zināt_nieks

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Zemāk pieejami:

Jautājumu gadījumā rakstiet konkurss@onplate.lv vai zvaniet 29444094!

attēls