Attēls

2015. un 2017.gadā tika realizēta Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra informatīvā kampaņa „HIV nešķiro – tas attiecas arī uz Tevi!”, kuras mērķis ir pakāpeniski mainīt sabiedrības attieksmi par HIV kā „nepareizu” slimību, skaidrot ar HIV profilaksi saistītos jautājumus un HIV eksprestesta nozīmību infekcijas agrīnai diagnostikai. Tieši informētības veicināšana un izglītošana par HIV inficēšanās riskiem, profilaktiskajiem pasākumiem un agrīnu HIV diagnostiku jeb HIV testa veikšanu, uzskatāmi par vienu no galvenajiem HIV izplatības ierobežošanas pasākumiem.

Un cik daudz Tu patiesībā zini par HIV infekciju? Noskaties video!
HIV Kas TEV par to jāzina?

Vēlies uzzināt plašāku informāciju par HIV infekciju, tās profilaksi un testa veikšanas iespējām? Iepazīsties ar kampaņas laikā tapušajiem informatīvajiem materiāliem:

attēls

“HIV infekcija - tas tev ir jāzina!" 

attēls

"HIV - 10 fakti, kas Tev jāzina!"

attēls

"HIV infekcija - tas tev ir jāzina!"

attēls

"HIV nešķiro – tas attiecas arī uz Tevi!"

Noskaidro, ko par HIV infekciju saka speciālisti un uzzini par HIV infekciju, tās simptomiem, profilaksi un testa veikšanas iespējām vairāk:

HIV nešķiro- tas attiecas arī uz TEVI!
Kā tiek veikts HIV eksprestests? Tas ir pavisam ātri un droši, rezultātu uzzināsi 20 minūšu laikā – skaties video!

Veic HIV eksprestestu bez maksas, konfidenciāli un anonīmi, kādā no HIV profilakses punktiem visā Latvijā. Plašāku informāciju par HIV profilakses punktiem iespējams atrast sadaļā “HIV profilakses punkti”.