Cena
Bezmaksas
Izpildes termiņš darba dienās
-
Uzzināt vairāk
Saņēmējs
Fiziska persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Saņemt pakalpojumu

HIV un to saistīto infekciju profilakses pakalpojumi ietver HIV, B un C hepatīta, sifilisa ekspresdiagnostikas veikšanu, šļirču un adatu maiņu, prezervatīvu un citu medicīnas materiālu izsniegšanu, speciālista konsultācijas par seksuāli transmisīvām un asins ceļā nododamām infekcijas slimībām, to profilaksi un ārstēšanu, kā arī informatīvo materiālu izsniegšanu par infekcijas slimībām un to profilaksi, seksuāli reproduktīvo veselību, atkarību profilaksi un citiem ar veselību saistītiem jautājumiem.

Pakalpojums ir bezmaksas.

Procesa apraksts

  1. Pakalpojuma saņemšana
    Lai saņemtu pakalpojumu, vēlams iepriekš pieteikties, zvanot uz kabineta numuru, un tad doties uz Slimību profilakses un kontroles centra HIV/AIDS konsultāciju kabinetu Klijānu iela 7 (ieeja no Mazās Klijānu ielas), Rīgā, tā darba laikā (katru darba dienu no plkst. 13:00 – 17:00)
    Tālrunis konsultācijām un iepriekšējam pierakstam: +371 67298080.
    Atvaļinājuma vai slimības lapas gadījumā pie HIV/AIDS konsultāciju kabineta tiek izvietota informācija ar kontakttālruni un datumu, kad pakalpojums atkal būs pieejams.

    Kontaktinformācija pieejama arī Slimību profilakses un kontroles centra mājas lapas sadaļā “HIV profilakses punkti” (https://www.spkc.gov.lv/lv/tavai-veselibai/hiv-profilakses-punkti).

Saņemt pakalpojumu

Uzziņas par pakalpojumu