Līdz šim Latvijā nav apstiprināts neviens saslimšanas gadījums ar koronavīrusu Covid – 19, bet saistībā ar slimības izplatību, tajā skaitā saslimstības pieaugumu Itālijā, šodien, plkst.14:00 Veselības ministrijā notiks Valsts operatīvās medicīniskās komisijas sēde, kurā lems par nepieciešamajiem turpmākajiem pasākumiem vīrusa izplatības mazināšanai.

Aktuālajai informācijai par jauno koronavīrusu Covid - 19 lūdzam sekot līdzi SPKC mājas lapā: 

Mediju uzmanībai!

Komentāri par sanāksmē lemto būs pieejami pēc sanāksmes (orientējoši ap 15:00). Caurlaižu pieteikšanai lūgums iepriekš zvanīt t.67876106.

*VOMK ir konsultatīva un koordinējoša institūcija, kuras darbības mērķis ir nodrošināt veselības nozares institūciju saskaņotu darbību ārkārtas medicīniskajā situācijā un ārkārtas sabiedrības veselības situācijā. VOMK piedalās pārstāvji no Veselības ministrijas, Nacionālā veselības dienesta, Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas, Slimību profilakses un kontroles centra, Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas, Zāļu valsts aģentūras, Valsts asinsdonoru centra, Veselības inspekcijas, Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centra un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas.