Covid-19 Preses relīzes

Šonedēļ notiks izbraukuma vakcinācijas pret Covid-19 vairākos gadatirgos dažādos Latvijas novados – Alojā, Ikšķilē, pie Jaunmoku pils un Krāslavā. Vakcinācija gadatirgos notiek bez iepriekšējā pieraksta, tās organizēšanā iesaistās gan pašvaldības, gan vakcinācijas pakalpojumu sniedzēji, gan NBS.

Sestdien, 3.jūlijā, izbraukuma vakcinācija notiks trīs vietās:

  • no plkst. 8:00 līdz 14:00 laukumā aiz Ikšķiles pašvaldības,
  • no plkst. 9:00 līdz 14:00 Alojā Kluba ielā,
  • no plkst. 8:00 līdz 14:00 Krāslavas pils pagalmā,

svētdien, 4.jūlijā,

  • no plkst.11:00 līdz 16:00 pie Jaunmoku pils (Tumes pagasts, Tukuma novads)

Gadatirgos tiks vakcinēts ar Janssen vakcīnu, kā arī pusaudžiem būs iespēja saņemt Pfizer vakcīnu. Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt, pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).

Nedēļas nogalē darbosies arī liela mēroga vakcinācijas centri un vakcinācijas punktu tirdzneicības centros, to darbības dienu grafiks, kā arī vakcīnu saraksts, kas tajos pieejams, atrodams Veselības ministrijas mājaslapāŠī tabula tiek atjaunota reizi nedēļā pirmdienaš līdz plkst.10:00.