Aktualitātes Kampaņa
Attēls

Slimību profilakses un kontroles centrs aicina ikvienu interesentu piedalīties sirds veselības sporta treniņā ar treneri Kasparu Ozoliņu. Treniņš notiks 27. septembrī plkst. 18.00 LU Botāniskajā dārzā (Kandavas ielā 2, Rīgā). Treniņš notiks kampaņas “Klausi sirdi” ietvaros. Kampaņas mērķis ir aktualizēt iedzīvotāju informētību par infarkta simptomiem un to laicīgu atpazīšanu, kā arī infarkta profilaksi.

Līdzi nepieciešams tikai treniņtērps, kurā var ērti veikt dažādu amplitūdu kustības, kā arī dzeramais ūdens slāpju remdēšanai. Vietu skaits ierobežots, tāpēc dalībnieki aicināti pieteikties pasākumam laikus.

Stundu garajā treniņā dalībnieki tiks iepazīstināti ar vienkāršiem vingrinājumiem, ko ikviens var ikdienā veikt, lai uzlabotu savas sirds veselību. Norises vieta tiks pielāgota laikapstākļiem – ja laikapstākļi būs labvēlīgi, treniņš norisināsies Botāniskā dārza āra teritorijā, bet nelabvēlīgu laikapstākļu gadījumā treniņš tiks pārcelts uz pasākuma telpu “Šķūnis”, kas arī atrodas Botāniskajā dārzā.

Cilvēka ķermenis ir radīts kustībām, tādēļ vislabāk jūtamies tad, kad regulāri izkustamies. Jo vairāk laika veltām fiziskajām aktivitātēm, jo lielāks būs ieguvums veselībai. Pasākuma organizatori cer, ka sirds veselības sporta treniņš kalpos kā lielisks atgādinājums, ka nekad nav par vēlu sākt aktīvu dzīvesveidu.

Dalība pasākumā ir bez maksas, interesenti aicināti pieteikties, aizpildot pieteikuma anketu. Vietu skaits ierobežots.

Lai uzzinātu, kā nokļūt LU Botāniskajā dārzā, ieskaties ŠEIT 

Informējam, ka pasākuma laikā dalībnieki tiks filmēti un fotografēti!

Uz tikšanos sirds veselības sporta treniņā!