Aktualitātes
Attēls

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) šodien vērsās Valsts policijā ar lūgumu izvērtēt iespējamo prettiesisko rīcību saistībā ar platformā Facebook ierakstīto video. Ierakstā aicināts zvanīt SPKC darbiniekiem un uz SPKC informatīvo tālruni un pieprasīt skaidrojumus par SPKC kafejnīcu. 

Vēršam uzmanību, ka SPKC atrodas VSIA "Traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca" teritorijā, konkrētāk, adresē Duntes ielā 22,K-5, Rīga. Tā ir atsevišķa ēka, nošķirta no slimnīcas. SPKC ēkā nav kafejnīcas

SPKC informatīvais tālrunis Covid-19 jautājumos 67387661 sniedz atbildes uz jautājumiem: kas man jādara, ja esmu saņēmis pozitīvu Covid-19 testu, kādos gadījumos jāievēro pašiozālācija, kā jārīkojas jā esmu kontaktpersona, ko darīt darba devējam, ja darbinieks saslimis ar Covid-19, ko darīt ja esmu saņēmis paziņojumu lietotnē Apturi Covid. Vidēji dienā speciālisti sniedz atbildes 500 interesentiem. 

Bez nepieciešamības ir nelietderīgi aizņemt informatīvā tālruņa līniju, lai spētu sniegt informāciju, kam tas patiešām nepieciešams.