Covid-19 Preses relīzes

10. augustā Daugavpilī tiks atvērti vēl divi vakcinācijas pret Covid-19 punkti tirdzniecības centros – t/c „Mego” Aveņu ielā 26 un t/c Strādnieku ielā 103.
 

Šobrīd vakcinācijas punkti ir atvērti jau 17 tirdzniecības centros visā Latvijā: Rīgā (Galerija Rīga, Galerija Centrs, Akropole, Alfa, Domina, Riga Plazza, Origo, Sāga, IKEA), Daugavpilī (Ditton Nams), Liepājā, (XL Sala, Pētertirgus) Madonā (Konzums), Valdlaučos (TOP Valdlauči), Cēsīs (Solo) un Jūrmalā (Galerija Korso). Tuvākajā laikā plānots atvērt vēl vairākus vakcinācijas punktus dažādos Latvijas reģionos. Vakcinācija tirdzniecības centros šobrīd notiek ar Pfizer un Moderna vakcīnām (par izvēles iespējām iedzīvotāji tiek aicināti interesēties, zvanot uz 8989 vai uz katra vakcinācijas punkta kontakttālruni - šeit).
 

Vakcinācija lielveikalos notiek gan ar iepriekšējo pierakstu, zvanot uz 8989, gan brīvajā rindā. Uz vakcināciju līdzi jāņem personu apliecinošs dokuments (pase vai ID karte), potēšanas pase (ja tāda ir), uz vakcināciju vēlams ierasties tādā apģērbā, kas ļauj viegli atbrīvot plecu, savukārt pusaudžiem no 12 līdz 13 gadiem vakcinācijas laikā nepieciešama mātes vai tēva (vai cita likumiskā pārstāvja) klātbūtne, kā arī šādi dokumenti: likumiskajam pārstāvim - pase vai personas apliecība, kā arī apliecinošs dokuments par bērnu (ieraksts par bērnu pasē vai dzimšanas apliecība, vai nepieciešamības gadījumā notariāli apstiprināta pilnvara).
 

Informācija vakcinācijas punktiem lielveikalos - darba laiks, adrese, kontakttālrunis – pieejama šeit.