Aktualitātes

Cienījamie veselības aprūpes speciālisti, 

Latvija ir uzsākusi dalību Eiropas Komisijas Veselības programmas projektā IMMUNION (“Improving IMMunisation cooperation in the European UNION”), kura kopējais mērķis ir atbalstīt Eiropas Savienības valstu centienus uzlabot vakcinācijas aptveres rādītājus iedzīvotāju vidū, uzlabojot sadarbību starp vakcinācijas jomas speciālistiem un citām ieinteresētām pusēm (piemēram, plašsaziņas līdzekļi, veselības aprūpes iestādes un vispārējā sabiedrība), īpaši pievēršot uzmanību komunikācijas jautājumiem un sniegt veselības aprūpes speciālistiem un sabiedrībai uz pierādījumiem balstītu informāciju. 

Viena no projektā ieplānotajām aktivitātēm ir tiešsaistes apmācību platformas izveide veselības aprūpes speciālistiem, kurā tiks apkopota noderīga informācija un izglītojoši materiāli par vakcināciju. 

Lai pielāgotu apmācību platformu veselības aprūpes speciālistu vajadzībām, t.sk. jūsu vajadzībām, augstu vērtētu, ja rastu laiku izteikt savu viedokli par biežāk uzdotajiem jautājumiem, neskaidrībām un informācijas avotiem saistībā ar vakcināciju, lūdzam aizpildīt aptauju līdz 2021. gada 4. jūlijam.

Mums ir svarīgs jūsu viedoklis, lai šo resursu izveidotu pēc iespējas noderīgāku. Aptauja pieejama šeit: https://bit.ly/2S53Ixi 

 Tās aizpildīšana aizņems aptuveni 5 minūtes. Aptauja pieejama visās ES valodās.